Asleeema guys!!
Hur mår ni denna fredag? Här mårs det bra, dock börjar jag få en extrem huvudvärk – det är nog för jag stressar så mycket och dricker såå lite vatten! Men men, skönt att det är fredag och imorgon kan man slappa hela morgonen framför tv i sängen med ungarna – det bästa jag vet, allahummabarik! Eller ja, fram tills att dem börjar bråka och kasta varann ur sängen och gapar efter frukost rakt in i mitt öra! haha..
HUR SOM HELST, för er som kanske, kaaaaanske råkat missa, eller inte hunnit se min video så kan ni käka på den nedan. Säg gärna vad ni tycker om råden och kom gärna med förslag på ämnen till sit-down videon. Jag sitter fortfarande och planerar hur jag ska göra videon om läraryrket och att vara engelska lärare. Skulle gärna vilja filma en dag på jobbet men vet inte riktigt hur jag ska få till det bra. Planeringen forsätter, haha.
Och outfitesen jag har på mig ärdenna, denna ochdenna! Jag bär storlek 38 i alla fast jag vanligtvis är 34/36. (OBS:EJ REKLAM).
Happy watching ❤ Glöm inte ge videon tummen upp om ni gillar den!
så bra med länken🤩🤩 älskar dina hijab-tips! tack så mkt sis. du är så snygg din nor lyser igenom fina❤.
GillaGilla
Tusen tack fina du för dina fina ord ❤️❤️❤️
GillaGilla
Fin klänning masha Allah tabaraka Allah 😍
GillaGilla
Tusen tack hjärtat !
GillaGilla